Od wypalenia zawodowego do zimy na fali

Od wypalenia zawodowego do zimy na fali

Był rok 2020. Robiło mi się niedobrze na samą myśl o otwieraniu laptopa. Zawalałem tematy, nie przychodziłem na spotkania z klientami, niewiele rzeczy sprawiało mi uśmiech na twarzy. Zadzwonił Marek (czerwona pianka, początek filmu) z pytaniem: "Stary, jedziesz ze mną na zimę na Gran Canarię?". Odpowiedziałem twierdząco i błyskawicznie kupiłem bilety. Chodziło o surfing. Ale jak się okazało, zmiana odwróciła moje życie do góry nogami. Rozpocząłem pracę nad sobą, byłem gotów zakwestionować swoje wartości i mocno zmienić kierunek swojego życia. Po kilku miesiącach udało mi się to poukładać. Dziś wchodzę do wody wdzięczy za tę przygodę i rządny kolejnych fal. Bo bycie na nich nadało więcej sensu mojemu życiu.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”