Obecna

W minioną niedzielę minął czas, kiedy spełniłam swoje od dawna wyczekiwane marzenie. Pierwszy raz w życiu stanęłam na desce surfingowej. Tydzień surfingowej aktywności, doświadczeń i wrażeń sprawił, że w drugim dniu pracy (wczoraj) zostałam ze zdziwieniem zapytana czy nie minął mi już entuzjazm urlopowy, na co odpowiedziałam: „Absolutnie nie. Mam w sobie uczucie jakbym ciągle była na fali”.
Przypomniałam sobie co to znaczy robić coś dla siebie i jak bardzo jest ważne to aby zadbać o swój dobrostan, którego powrót do codzienności nie będzie w stanie zetrzeć w pył zbyt szybko lub w ogóle.
„Być na fali” jest dla mnie „byciem teraz”, zadbaniem o potrzeby własne, słuchaniem siebie dziś, doświadczaniem, byciem dla siebie przyjacielem i budowaniem postawy zadowolenia z życia. Będąc na fali mogę stawać się lepszą istotą, która w codziennej rutynie znajduje ogrom szczęśliwości i chętnie się tą szczęśliwością dzieli, czując zarazem niesamowitą wdzięczność.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”