Nurt życia

Nurt życia

Nie tworzę fal, nie mam nad nimi kontroli. Płyną w swoim tempie, przyjmują swój kształt. Ale nie czuję się przez to mniejsza, nieporadna, bezwolna. Ja wybieram falę. Cel znam, ale nie o niego mi chodzi. Delektuję się podróżą, wiatrem we włosach, kroplami wody na skórze, zapachem słonej wody i ciepłem słońca, radością w sercu. Jestem poszukiwaczką, kolekcjonerką wrażeń. Nie wiem, co się wydarzy, ale jeśli fala mnie zrzuci, wypłynę na powierzchnię i znajdę następną. Tak to już jest na fali.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”