Nowa przygoda = nowa ja

Nowa przygoda = nowa ja

Każda nowa przygoda to dla mnie szansa na poznanie siebie. To właśnie w nowym odkrywam kolejne puzzle własnej układanki, poznaje i odkrywam swój potencjał. Dla mnie bycie na fali to przede wszystkim życie w zgodzie ze sobą, zaufanie sobie, wiara w siebie i swoje możliwości.
Bo kiedy jestem ze sobą, kiedy trzymam się za rękę i z dziecięcym entuzjazmem wskakuje na nową falę a następnie po prostu daję się jej ponieść, to wiem, doskonale wiem, że kolejne puzzle układanki jaką jestem ułożą się już zupełnie inaczej. A ja z dziecięcą radością obserwuję jak się zmieniam, jak się rozwijam w tym doświadczeniu, jak przełamuje siebie swoje ograniczenia jak wzrastam.

Dzięki wielkie za kolejne nowe doświadczenie.
Paulina

Zapraszam do odsłuchania nagrania z moim udziałem.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”