Niezniszczalna

Niezniszczalna

Wolność, moc i niezniszczalność, tymi trzema słowami w skrócie mogę opisać co czuje gdy unoszę się na fali. Zanim jednak wskoczę na falę, cała zabawa zaczyna się na parę minut przed. To wtedy wypływam na głęboki ocean i z anielską cierpliwością oczekuję na idealną falę. Serce bije szybciej, a każda kolejna fala, która się pojawia, wywołuje napięcie i ekscytację. Wreszcie gdy nadchodzi chwila, w której znajduje odpowiednią falę i ruszam do jej złapania, a ekscytacja i zapał zaczynają buzować we krwi, w głowie zaczyna kotłować się tylko jedna myśl "jazda". Jak sarenka, z największą możliwą gracją, gramole się na deskę i już wiem, że nic, ale to absolutnie nic nie jest w stanie mnie ruszyć. To już to. Właśnie opanowałam sztukę władania wodą. Jestem Posejdonem. Ta niepohamowana radość, poczucie mocy i niezniszczalności. Te uczucia towarzyszą mi zawsze kiedy udaje mi sie coś osiągnąć, choćby drobnostkę. To przeświadczenie że będąc na fali, nawet tej przysłowiowej jestem niezniszczalna, mogę wszystko. To uczucie, gdy wszelkie ograniczenia i barierki przestają istnieć, a każda droga wydaje się otwarta. To moment, gdy czuje, że moja energia jest niepowstrzymana, moc nieograniczona, a przyszłość pełna obietnic. To stan, w którym staje się prawdziwie sobą, uwolniona od wszelkich wątpliwości i lęków. Przynajmniej do momentu gdy nie wyfikne z powrotem do wody.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”