Niewidzialna siła popychającą życie do przodu

Niewidzialna siła popychającą życie do przodu

„Być na fali” to dla mnie metafora potężnej siły, która popycha mnie do przodu i motywuje do ciągłego rozwoju. Podobnie jak fala która napędza deskę surfingowa siła ta napędza moje życie pomagając mi przezwyciężyć przeciwności losu i unikać żalu za przegapione okazje.

Kiedy jestem „na fali” doświadczam dynamicznej energii, podobnej do tego jak fala która popycha deskę. To uczycie przypomina mi moment przyspieszania, uczucie ze moje wysiłki są wspierane przez potężna siłę.

Co więcej „bycie na fali” wymaga zdolności do utrzymania równowagi i dostosowania się do zmieniających się warunków. Podobnie w życiu, potrzebujemy elastyczności i gotowości na zmiany - „Bycie na fali” to dla mnie również zdolność akceptowania zmian, a nie opór wobec nich.

Oznacza to również dla mnie przekraczanie granic. Siła ta popycha mnie do konfrontowania się niepewnością, wykazywanie odwagą i ciągły rozwój.

Porównanie „bycia na fali” do niewidzialnej siły popychającej nas do przodu to jest również metafora, która uczy mnie doceniać podróż, a nie tylko cel. Podobnie jak moment w którym jestem na fali i w któremu czerpie każda sekundę szczęścia, tak samo cieszę się każdym etapem mojego rozwoju.

Podsumowując, „bycie na fali” to przypomnienie ze istnieje niewidzialna siła, większa od wszystkiego co znamy, która napędza mnie do działania tak jak fala deskę. Motywuje do osiągania celów i czerpania radości z życia.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”