Niespodziewana fala szczęścia

Niespodziewana fala szczęścia

Bycie na fali nie zawsze oznacza chwytanie fal. Czasem to sfera marzeń i wykonanie turtle rolla, by tylko nie tracić sił na kolejne zanurzenie. Czasem trzymający stery swojego losu surfer, gotów zmierzyć się z nowym wyzwaniem. To sztuka wyciągania wniosków z każdej nieudanej próby i wzniecania się na desce wytrwałości. Trwanie, planowanie, proza-uderzenia i upadki. To rytmiczny puls serca, który napędza mnie do działania. Bycie na fali, to dla mnie odkrywanie własnej siły i zdolność do osiągnięcia niesamowitych rzeczy. To pokonywanie strachu, podejmowania decyzji- tych niespodziewanych i spontanicznych, jak i tych przemyślanych i szczegółowo zaplanowanych: zmiany dotychczasowego życia, założenia własnej firmy, czy rozstania po wielu latach związku. Bycie na fali to wolność, której doznałam w tym roku. Bycie na fali to spełnianie marzeń, których bałam się realizować. Bycie na fali to nie tylko samo w sobie jej uchwycenie, to znacznie więcej. Nieopisana, dziecięca ekscytacja i radość, uśmiech, spokój, spełnienie, ciepłe uczucie które miałam w sobie w czerwcu próbując pierwszy raz surfingu w Maroku i marzenie, by tylko tych "fal" życiowych i surferskich łapać jeszcze więcej.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”