Nieoczekiwane kolory

Nieoczekiwane kolory

Na fali Zastanawiasz się chwilę a potem ruszasz. Obserwujesz zmieniającą się powierzchnię wody, co parę naście minut inną, czy to już przypływ się zaczyna? Kamienie jak kule od billard'a na brzegu, toczą się dźwięcznie. Nie jeszcze nie wracam, jest tu tyle fal, coś złapię, zostanę dłużej =) a po pływaniu kolory zachodzącego słońca na oceanie, brzegu, rafie, skałach. I ten wiatr we włosach, to był naprawdę dobry dzień!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”