Niełatwo być na fali

Niełatwo być na fali

Być na fali oznacza dla mnie połączenie pasji, ciekawości i wytrwałości. To próbowanie nowych rzeczy, zdobywanie wiedzy i doświadczeń, a także ciągłe doskonalenie siebie w każdym obszarze, który mnie fascynuje.
Jak jestem na fali, problemy schodzą na dalszy plan, dostaję wiatru w żagle, wszystko przychodzi mi łatwo i daje więcej radości. Na fale chce się od razu wrócić, choć nie jest to łatwe. Jest to uczucie jedyne w swoim rodzaju.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”