NIE WALCZ Z ŻYWIOŁEM

NIE WALCZ Z ŻYWIOŁEM

Być na fali to odkrywać smaki życia wszędzie tam gdzie jesteśmy. Okryć pustą polanę przy szlaku, zobaczyć wschód słońca nad oceanem, tańczyć i śmiać się do utraty tchu. Nie walcz z rzeką, nie wygrasz z żywiołem, możesz jedynie się mu poddać i poczuć jakie to przyjemne. Szum fal uspokoją, choć czasem budzą grozę.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”