Nie odkładam życia na później

Nie odkładam życia na później

Kiedy pojawia się szansa nie odgradzam się od niej murem. Nie odkładam życia na później z obawy przed niepowodzeniem, czy krytyką. Każda z fal może być ważna. I choć nie wszystkie uda się złapać to warto próbować - w tym roku mi się udało. I to dosłownie. Najpierw przypadkowo pokazała się w filmie, później w całej okazałości w internecie, a potem to już byłam w Peniche. I choć ocean mocno mnie sponiewierał, to podarował też oszalałą radość i kilka cudownych, zielonych fal. I chcę ich więcej.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”