„Nie można być ciągle na fali… trzeba być Falą” – Kantor

„Nie można być ciągle na fali… trzeba być Falą” – Kantor

Nazwisko zobowiązuje… ;) Moje motto „Life is a WAVE - catch it” W tym roku mam 40stke - tańczę hip hop na międzynarodowych zawodach , trenuje pole dance, jestem trenerką personalną kobiet, mam dwie córki - moje małe Falki, projektuje ubrania - moja marka nazywa się Girls on Waves - nic nie dzieje się przez przypadek. Fale przemijają, jak życie, ale zanim to - są silne, pewne siebie, inspirują, nie boją się, czasem ogromne, czasem spokojne; wyrafinowane, eleganckie… Nie można być ciągle na fali/ Falą trzeba się urodzić Kasia Falkowska

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”