Nie ma dołków, są tylko nowe górki

Nie ma dołków, są tylko nowe górki

Mój dobry przyjaciel Mateuszek zawsze tak mi mówi, gdy moja depresja znowu daję o sobie znać. Dosłownie jak scena z Matrixa "łyżka nie istnieje" :) A ja muszę przyznać się cholernie mocno tego trzymam i działam. Za każdym razem wchodzę, a ostatnio wbiegam na górki - po 10 km 3 razy w tygodniu. Zdarza się też, że zmieniam perspektywę i na wszystko patrzę z góry, odrywając się od przyziemnych problemów. Aby tylko nie spaść z fali, by jej nie zgubić i surfować poza horyzont!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”