Nie daj się falom!

Nie daj się falom!

Bycie na fali to nie tylko płynięcie z prądem i ciągle sukcesy, ale również, a może i przede wszystkim, odwaga do bycia sobą, nawet jeśli oznacza to piętrzące się jak fale przeciwności i wyzwania. Czasem, aby pokazać się takim jakim jest trzeba złamać reguły i trzymać się swoich zasad, bo inaczej w pewnym momencie przypływ wciągnie nas pod wodę. Mainstream jest przyjemny i bezpieczny, ale żeby poznać siebie trzeba znaleźć też inne prądy. Moja praca właśnie taka jest - tematyczna, ale jednak wyróżnia się na tle innych, bo dodałam tam element, który jest totalnie mój, aby wypływał z niej prosty morał - być sobą znaczy być na fali!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”