Najwyższy czas na Moje pragnienia Duszy

Najwyższy czas na Moje pragnienia Duszy

Być na fali to stawiać na siebie i swoje pragnienia Duszy.. Jestem mężatką, z dwójką dorastających nastoletnich dzieci. Tak długi czas stawiałam na to, aby to oni mieli wszystko i zawsze zapewnione, a ja odeszłam niejako na drugi plan. Czas to zmienić.. i choć nigdy nie pływałam na takiej desce, to w moich najskrytszych marzeniach o wolności i cieszeniu się życiem, właśnie taki obraz do mnie przychodzi: Ja na desce, napędzana falą lazurowej wody. Nigdy nie jest za późno, aby zacząć stawiać w pełni na Siebie. Prawdą jest, że gdy mama jest szczęśliwa to rodzina również może płynąć na fali tego szczęścia i żadna kobieta nie powinna o tym zapominać. Deski sup oraz kajaki, nieśmiało, ale wypróbowane. Czas odważyć się na prawdziwą jazdę na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”