Najważniejsze, co przed nami

Najważniejsze, co przed nami

Być na fali to więcej niż tylko ściganie się z wiatrem na desce. To moment, kiedy łączymy się z naturą i z naszymi pasjami, osiągając harmonię i wolność. To symbol przyjaźni, współpracy i odwagi. To też przypomnienie, że bycie na fali to nie tylko sport, to filozofia życia, która uczy nas, że możemy podążać za marzeniami i osiągać cele, jednocześnie czerpiąc radość z chwili. To wewnętrzna siła i zrozumienie, że jesteśmy częścią czegoś większego niż my sami – natury i jej majestatycznego piękna.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”