Nadajemy na tej samej fali

Nadajemy na tej samej fali

„Na fali inspiracji” - porwało mnie to hasło! Rozumiem je dosłownie. Jest to związane z moją pasją radiową 📻 Gdy widzę jak zapala się czerwona lampka ON-AIR o zaczynam mówić do mikrofon to dzieje się MAGIA! Nie można się zatrzymać. Jestem na fali! Nie znam lepszego uczucia! Kocham taką adrenalinę! Jednak fale mojego radia maja ograniczony zasięg, dlatego chciałabym zejść ze swojej fali, na falę morską i poczuć wolność! A to już brzmi piękna przygoda! Chciałabym pokonać strach i spróbować czegoś zupełnie nowego. W trochę innym paśmie i na innej szerokości geograficznej... Być NA FALI INSPIRACJI, co to dla mnie oznacza? To żyć zgodnie ze swoją pasją, na swoich zasadach, zgodnie z swoim sumieniem. Czuć wiatr we włosach, móc wziać pełny oddech, cieszyć się chwilą, być wdzięcznym za wszystko, kochać życie i czuć się wolno✌ Ps. Zgłoszenie wysyłam w ostatniej chwili, dokładnie tak jak dobiegam do studia czytać wydarzenia 😄

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”