Na tyle na ile organizm pozwoli

Na tyle na ile organizm pozwoli

Cóż. Ja zazdroszczę wszystkim młodym i zdrowym osobom, które realizują swoje pasje związane z sportem. Ja od kilku lat bardzo nieskuteczne diagnozuję pogarszanie się mojego stanu zdrowia, i choć płuca i tarczyca każdego dnia robią mi na złość - ja robię wszystko by czuć wolność jaką daje mi przebywanie na zewnątrz. Marzę o sportach wodnych choć moja obecna masa średnio mi na to pozwala. Co jakiś czas jednak sprawdzam co mogę zrobić więcej niż pierwsze oznaki zmęczenia. Akurat w poprzednią sobotę za cel wyznaczyłem sobie trasę z Katowic do Krakowa - może żaden wyczyn - dla mnie jednak to prawdziwe 8 godzin na fali....

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”