Na muzycznej fali inspiracji

Na muzycznej fali inspiracji

Być na fali

To dla mnie ucieczka od złych emocji, codziennych rozterek, pracy, która nie zawsze jest spełnieniem marzeń, wszystkiego co spotyka każdego człowieka na co dzień. To jest moment dla mnie i fali. Chwila oddechu i odskoczni. Kiedy liczy się tylko fakt złapania fali w odpowiednim momencie, a potem stand up i płyniesz. Może brzmieć dla niektórych jak mały sukces ale dla mnie to wielki sukces.🔥
Po prostu samo szczęście, co tu więcej mówić.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”