Na kolorowej fali życia

Na kolorowej fali życia

Jagoda na fali… Tak niezmiennie opisuje siebie i swoje wielobarwne życie! Jak na otwartej wodzie… niejednokrotnie panuje ogromny chaos. Różne tematy mieszają się ze sobą i zderzają jak fale na oceanie. Życie „na fali” traktuje jako okazję... Tylko ode mnie zależy z którą falą postanowię się tym razem zabrać. A co przyniesie jej flow - te tajemnice odkrywam dopiero gdy dam się w pełni ponieść! By zachować równowagę szukam również spokoju w przestrzeni… przecież nawet oceaniczny prąd w końcu cichnie, by obudzić się i ruszyć ze zdwojoną siłą.
Pięknie jest cieszyć się życiem. Swoją życiową radość odkryłam w różnych formach sportu. Są bardzo zróżnicowane, lecz mają jeden wspólny mianownik - moje serce, które bije szybciej. Kiedy? Właśnie na fali!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”