Na fali życia

Na fali życia

Być na fali to żyć w harmonii z naturą i jej siłami. To woda, która otacza mnie swoją siłą i delikatnością jednocześnie, ucząc pokory i wdzięczności. To surfowanie na falach oceanu, gdzie czas zatrzymuje się, a ja łączę się z potężną energią natury. To słońce, które rozgrzewa nie tylko moje ciało, ale i duszę.
To również podróże, które są moim sposobem na życie, bo być na fali oznacza dla mnie nieustanną podróż, poszukiwanie nowych doznań i inspiracji. To życie pełne przygód, determinacji i miłości do świata, który daje nam tyle możliwości do odkrywania.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”