Na fali życia

Na fali życia

Być na fali to coś, co czuję od ponad roku. Od podjęcia jednej wspaniałej decyzji minęło wiele czasu i wydarzyło się tyle wspaniałych rzeczy. Czuję się jak niesiona falami, a każda kolejna zwiastuje kolejną i każda następna jest coraz lepsza! Czuję się jak na fali życia, bo wzięłam je w swoje ręce, robię mnóstwo wspaniałych rzeczy i spełniam swoje marzenia. Kolejnym z nich jest nauka surfingu i nie wiem czy wierzyć w przypadki, ale na pewno wierzę w moc swoich marzeń i w to, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Póki co moje fale niosą mnie przez islandzkie, magiczne miejsca, ale kto wie co będzie później. Jedno jest pewne- nadal będę na tej fali, bo kocham życie i czerpie z niego pełnymi garściami (albo falami)!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”