Na fali z doskoku

Na fali z doskoku

Całe życie jesteśmy 'na fali z doskoku'. Życie serwuje nam góry i doliny na naszej drodze i to właśnie jest wspaniałe! Bo skąd wiedzielibyśmy o tym, że jesteśmy w danym czasie na fali, jeżeli zawsze wcześniej byśmy na niej byli? Wejście w doliny i pokonanie trudności, które każdy na swojej drodze ma do pokonania daje tym bardziej satysfakcję i wznosi nas na falę znacznie wyżej i dalej. Każdy człowiek ma porównanie tych złych i dobrych momentów w życiu. Tylko proporcje rozkładają się inaczej u różnych osób i w różnych momentach życia. Wszystko jest w naszej głowie, również bariery, które sobie stawiamy. Moment, w którym będziemy na fali celebrujemy, cieszmy się i doceniajmy i bądźmy czujni, by płynąć z falą jak najdalej i najdłużej. Ale nie zrażajmy się, kiedy spadniemy z dechy - przecież możemy spróbować kolejny i kolejny raz 😉

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”