Na fali wolności

Na fali wolności

Moja fala nosi imię WOLNOŚĆ.
Dzięki niej widzę różne nowe, ekscytujące możliwości, które kiedyś przez odbijanie się od ścian narysowanego prze zemnie pudełka pełnego zasad i reguł, nigdy nie były widoczne. Nagle mam większy apetyt, chcę więcej życia, brać je garściami bez lęku, strachu i ciągłego analizowania. Teraz po prostu MOGĘ, bez zbędnych pytań i analiz.
Na fali wolności unoszę się w głąb życia, pełnego ekscytujących zdarzeń, które chłonę pełną piersią.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”