Na fali wodnego szczęścia

Na fali wodnego szczęścia

,,Na fali" to dla mnie słowa, które opisują moje chwile szczęścia spędzone nad wodą. To odkrywanie tego, co nieznane, przekraczanie swoich granic, stawianie czoła przeciwnościom. To bycie tu i teraz, zachwycanie się pięknem świata i każdą maleńką kropelką, która potrafi stać się potężną siłą żywiołu. ,,Na fali" to czerpanie z życia pełną garścią i pozwalanie sobie na odrobinę szaleństwa!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”