Na fali w zgodzie ze sobą

Na fali w zgodzie ze sobą

Czuje się na fali kiedy działam i podejmie decyzji w zgodzie ze swoimi wewnętrznymi uczuciami
Wsiadam w samochód i jadę
Biorę plecak i idę
Chce tańczyć - tańczę
Taniec jest jednym z moich żywiołów. Ruch zaczyna się od wnętrza, słuchając swojego rytmu serca, płynę za tym co przyjdzie do mojego ciała i głowy. W tańcu, jestem na fali uczuć, płynę bez zastanowienia, serfuje po zakamarkach swojej intuicji z ciekawością obserwuje co się wydarzy w ciele. Nie boje się spaść z fali(umiem pływać ;) ). Każda porażka jest doświadczeniem, wzmacnia i nadaje siły z powrotem złapać fale życia która niesie mi w najlepszym kierunku - przed Siebie

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”