Na fali w inny sposób

Na fali w inny sposób

Jazda na rolkach dostarcza uczucia bycia na fali ze względu na dynamiczność i swobodę. Płynne ruchy i unoszenie się na kółkach tworzą wrażenie lekkości i szybkości. Wprawia to w stan flow, gdzie umysł skupia się tylko na chwili obecnej, zapominając o troskach. Wzmożona koncentracja na utrzymaniu równowagi i technice jazdy sprawia ze czas się zatrzymuje. Wiatr w włosach i krajobraz mijający w tempie tworzą silne poczucie swobody. Jazda na rolkach aktywuje emocje, co przyczynia się do relaksu. To nie tylko forma aktywności fizycznej, ale też sposób na odprężenie i przyjemność, podobnie jak surfowanie na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”