Na fali twórczości

Na fali twórczości

Dla mnie bycie na fali to po prostu stan tworzenia. To zaczerpnięcie inspiracji i wykorzystanie danego momentu jak najlepiej aby przełożyć swoje pomysły w kreatywną twórczość. W moim przypadku jest to szycie, tworzenie wyrobów z makramy lub po prostu rękodzieło. Bycie na fali oznacza łapanie chwili do tworzenia i surfowanie w świecie nitek czy to przy szyciu ubrań, wykonywaniu makramowych wyrobów czy też szytych koralikowych bransoletek i kolczyków. Najlepiej gdy mogę dzielić się tą pasją z córką i patrzeć jaką radość daje jej możliwość wspólnego tworzenia. Bo w byciu na fali twórczości najfajniejsze jest bycie razem.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”