Na fali szczęścia i akceptacji

Na fali szczęścia i akceptacji

Dla mnie być na fali to być w ciągłym ruchu, poszukiwać i codziennie z odwagą ruszać w nieznane; Nieustannie szukać balansu (równowagi) i odnosić się do otaczającej mnie rzeczywistości z pokorą, starać się wyciągać lekcje nawet z najgorszego wipe-outu (porażki) i traktować go jako szczebel w drodze do doskonałości; Cieszyć się chwilą i starać się być tu i teraz bez rozpamiętywania przeszłości i nadmiernej troski o przyszłość; Uśmiechać się do siebie i innych.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”