Na fali spontaniczności

Na fali spontaniczności

Powiadomienia, pośpiech, bałagan… w życiu i w głowie. Pędzimy przez codzienność wiecznie za czymś goniąc! Nie chcemy niczego odpuścić, przegapić, być NA FALI to współczesne FOMO! Zawsze obecny, nieustannie dostępny człowiek XXI wieku! A bycie na fali inspiracji jest takie proste….to dotyk drugiego człowieka, kwiaty na wystawie, głośny śmiech, smak kawy, głupi żart, poranne lenistwo, tęcza po deszczu i czasem spontaniczny skok do lodowatej wody – żeby się wyrwać z tego kołowrotka codzienności i natłoku myśli, żeby po prostu tylko poczuć, że jest się tu i teraz..” Trwaj chwilo jesteś piękna!” *Inspiruj mnie pomimo wszystko….pozwól się oderwać, podaruj parę tych chwil wolności ;) "FAUST" J.W. Goethe

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”