Na fali spełniania marzeń!

Na fali spełniania marzeń!

Nie poddawać się i podążać za marzeniami - to dla mnie jest "bycie na fali". Zawsze marzyłam o życiu za granicą. Tę opcję dał mi Erasmus podczas studiów. Bez determinacji, pracy i zaangażowania wiem, że wyjazd nigdy by się nie odbył. "Będąc na fali" poświęciłam się temu w pełni, dzięki czemu przez pół roku studiowałam w Portugalii, gdzie pierwszy raz spróbowałam surfingu. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, lecz chciałam dalej się uczyć i pokonać moje słabości. Będąc na kolejnej fali, nauki surfingu, nie poddałam się i po wielu nieudanych próbach, w końcu złapałam prawdziwą falę!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”