Na fali przygody

Na fali przygody

Być na fali to nic innego jak otwarcie drzwi do niekończących się możliwości i nieustraszone wypływanie poza horyzont. To stan umysłu, który prowadzi do niezapomnianych przygód i spełnienia najskrytszych marzeń. To moment, w którym wyruszamy w nieznane, gotowi na wszystko, co przyniesie los.
Być na fali oznacza wierzyć w siebie i swoje marzenia. To przekraczanie barier i pokonywanie trudności. To wiara, że życie jest pełne niespodzianek i że każdy dzień może być nową przygodą.
Być na fali to być wolnym duchem, śledzić swoje pasje i kierować się sercem. To pragnienie odkrywania piękna w codziennych chwilach i zapisywania ich w swojej podróżniczej kronice.
Wszystko to składniki recepty na bycie na fali, na życie pełne pasji, przygód i spełnionych marzeń.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”