Na fali przepływu, czyli stan FLOW

Na fali przepływu, czyli stan FLOW

Czy wiecie, że odpowiedź na Wasze pytanie została opisana w psychologii? Mihaly Csikszentmihalyi zajmował się badaniem stanu FLOW, czyli przepływu. To taki moment, kiedy jesteś w pełni zaangażowany w to co robisz, absolutnie pochłonięty, podekscytowany, efektywny, skoncentrowany i wchodzisz na szczyt swoich możliwości. Nie liczy się czas, ludzie, pogoda, nie liczy się przeszłość ani przyszłość. Jesteś tylko tu i teraz - na maksa. Jesteś totalnie NA FALI! Zobaczcie w filmiku moje fale i zabierzcie mnie na surfcampa! Czuję, że surf to moja kolejna szansa na stan flow! A i obiecuję, że nauczę Was wtedy wymawiać nazwisko Mihalya 😁😁

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”