Na fali… nie na spokojnym oceanie, podczas sztormu, bez deski

Na fali… nie na spokojnym oceanie, podczas sztormu, bez deski

Dla mnie być na fali to znaczy płynąć zgodnie z nurtem życia, jakie sami uważamy za słuszne. W każdej następnej chwili jesteśmy najmądrzejsi i dobrze wiemy, co jest dla nas właściwe. Choć niektóre wybory wyglądają czasem na błędne, to bez tych doświadczeń nie moglibyśmy ciągle się ulepszać, stawać najlepszą wersją siebie. By być na fali, trzeba tego chcieć i godzić się z każdą chwilą, każdą sytuacją, która się nam przytrafia, bo w końcu prowadzi to nas tam, gdzie chcemy być. Bardzo długo żyłem tak, jak inni tego chcieli i oczekiwali, doświadczając cierpienia i życiowego zawodu. Ale od kilku miesięcy już z tym skończyłem, teraz idę za głosem serca, wybieram szczęście, nie lęk. To nie jest prosta droga, droga dla odważnych co wiedzą, że świat będzie im w przyszłości sprzyjał. Oni czują wodę i deskę, na której płyną, tak jak to jest z surfingiem. Wiemy ile czasu i energii kosztuje nas załapanie tej jednej fali, ale warto, wszystkie te chwile to właśnie surfing. I choć czasem nie złapiesz żadnej fali, wychodzisz z wody i masz uśmiech na ustach, bo to był twój dzień i twoje doświadczenia, na które się zdecydowałeś. Lepiej być na fali, czując wodę, być na desce niż walczyć w morskiej kipieli o każdy oddech.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”