Na fali nad problemami

Na fali nad problemami

Na fali, czyli ponad problemami, w komforcie czerpania z życia, gdzie inspiracje same płyną do głowy. W tym roku, pierwszy raz w życiu kupiłem nowy samochód z salonu, Kia Xceed, to zainspirowało mnie do samotnej wycieczki nad polską zatokę, do Jastarni. Wcześniej nie odważyłbym się na może skromną jednak wyprawę samochodem, którego nie byłbym pewien. Zdjęcia które przesyłam są z tej wyprawy. Wiem, że może opis nie jest górnolotny i dość pragmatyczny, ale myślę, że wiele ludzi może pozwolić sobie na fantazję gdy ma poczucie bezpieczeństwa i odważy się płynąć na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”