Na fali na papierze

Na fali na papierze

Być na fali to dla mnie dawać sobie przestrzeń na rozwijanie pasji, pielęgnowanie swojego wewnętrznego piękna i karmienie się pozytywną energią od odpowiednich ludzi. To samoakceptacja i skupianie się na drodze, a nie celu. Być na fali to dla mnie rozwijać się i inspirować. Odważyć się dokonywać niemożliwego aby za parę lat spojrzeć wstecz i dostrzec jak długą drogę przeszliśmy, i jak coś co było dla nas czymś nieosiągalnym, jest już dawno za nami. Być na fali to być zdyscyplinowanym w działaniu i szukaniu własnej fali, na której będziemy płynąć i wywracać się aby poczuć pełnie życia. Dzięki Waszej inicjatywie załączam pracę, w której dzięki Wam byłam na fali inspiracji! Dzięki KIA za przypomnienie mi tej zapomnianej części mnie. A jak widać na załączonych pracach - jestem na fali jak myślę o naturze!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”