Na fali mocy

Na fali mocy

Gdy chce odetchnąć od rzeczywistości, wskakuje w mój strój Jedi i odpływam w ten fantastyczny świat. Tam jestem swobodny, szczęśliwy i pełny energii na to, aby dzielić się moja pasją w innymi. Machanie mieczem w stroju sprawia, że przenoszę się do innego świata - myślę, że podobnie jak na fali podczas serfowania (ale tego jeszcze nie próbowałem). Gdy macham mieczem i wyobrażam sobie, że jestem postacią z mojego ulubionego filmu, nie ma wtedy miejsca na smutek. Intuicja podpowiada mi następny ruch. Czuje się jak na fali. Na fali mocy

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”