Na fali marzenia

Na fali marzenia

Dla mnie być na fali oznacza taki moment / sytuację, w której dosłownie wszystko idzie po Twojej myśli. Jesteś w najlepszej formie fizycznej, jesteś idealnie przygotowany do tego aby przekroczyć swoje granice i rywalizować z najlepszymi.

Moje zdjęcie przedstawia przełomowe w mojej karierze zawody crossfitowe, w których wraz z moją team partnerką udało nam się wykonać jedno z najtrudniejszych technicznie ćwiczeń jakie istnieją.

Moment radości, spełnienia, pewności siebie wypisany na naszych twarzach i uchwycony przez fotografa to zdecydowanie moja interpretacja ,,bycia na fali”. Fali niosącej prosto w stronę spełnienia marzeń i rozwoju jako człowiek oraz zawodnik.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”