Na fali marzeń

Na fali marzeń

Być na fali to oznacza dla mnie to cieszenie się każdym momentem gdy marzenie stanie się rzeczywistością, pamiętając o drodze, która przywiodła mnie do urzeczywistnienia marzenia. To podróż, podczas której uczę się cierpliwości, wytrwałości, a także jak radzić sobie z porażkami i przeciwnościami losu. Dlatego też, kiedy w końcu osiągam to, o czym marzę to najpiękniejsze uczucie i zawsze pamiętam co musiałam poświęcić aby to zdobyć.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”