Na fali małych wielkich spełnień

Na fali małych wielkich spełnień

Bycie na fali to świat, w którym wszystko się może zdarzyć, to przestrzeń w mojej duszy, gdzie wiara to moje drugie imię. Płynę wtedy na fali najwyższej energii wszechświata, gdzie wszystko jest możliwe. Tak pewnie jak profesjonaliści na swych deskach surfingowych, z nogami ufnymi podłożu, oczami ku sprzyjającej, kolejnej fali. W euforii gilgoczącej gardło, wydobywające radosne dźwięki i wzruszenia serca. Prozaicznie, jak np. gdy w końcu przyszła lodówka do mieszkania, które zdobyłam w Holandii, ale też duchowo, gdy namaluje obraz abstrakcyjny w ogródku. W jedności z naturą, w lesie jednocząc się w cudownej, głębokiej zieleni. Nad morzem, gdy niebieska przestrzeń roztacza swą potęgę istnienia, wdychając powietrze pełną piersią, z rozłożonymi, niewidocznymi dla oczu skrzydłami...wiem i czuję, że jestem na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”