Na fali inspiracji

Na fali inspiracji

Moje własne bycie na fali przypomina mi początek przygody z surfingiem. Gdy złapałam moją pierwszą falę nie mogłam uwierzyć ze płynę razem z nią i że to mi się udało. Było bardzo ciężko, ale właśnie to zdarzenie, wykonane ostatniego dnia wyjazdu, tak bardzo się we mnie zakorzeniło, ze marzę aby ponownie spróbować takiej przygody. Moje pierwsze lekcje surfingu miały miejsce 6 lat temu i cały czas czuje niedosyt, ponieważ wiem, ze jeszcze nie jeden raz mogę być na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”