Na fali inspiracji dziel się (nie) tylko szczęściem

Na fali inspiracji dziel się (nie) tylko szczęściem

Oto ja i moje pierwsze nurkowanie. Jestem na dnie Morza Egejskiego i dzielę się z rybkami tym, co dobre. To był cudowny moment zanurzenia w tu i teraz. Na kilka miesięcy przed czterdziestymi urodzinami przełamałam swój największy lęk, przed głęboką wodą, i spełniłam kolejne marzenie. Do niedawna takim marzeniem była też nowa Kia z salonu. Też spełniłam. Jest granatowa jak ocean. Jak dołożycie jeszcze surfing, to będzie komplet. I wtedy będę mogła powiedzieć wszystkim (szczególnie kobietom) dookoła, że marzenia naprawdę się spełniają.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”