Na fali inspiracji

Na fali inspiracji

Hej! Jestem Anna, content creatorka z wieloma zainteresowaniami. Lubię tworzyć wciągające filmy i grafiki dla marek, ale to tylko część mojej historii. Po pracy lubię próbować swoich sił w ekstremalnych sportach, takich jak supowanie czy surfowanie. Trzymam rękę na pulsie, śledząc trendy w social mediach i zawsze poszukuję nowych inspiracji. Nie wiem, co mnie zainteresuje następnym razem, może to będzie jakiś viralowy taniec, może wyzwanie na Instagramie - kto wie? Cieszę się, że mogę dzielić swoją kreatywność i pasję z innymi. Bycie na fali daje mi ogromną satysfakcję. Life's a wave - let's ride it! 🌊✨

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”