Na fali i to dosłownie

Na fali i to dosłownie

W moim przypadku bycie na fali oznacza dosłowne bycie na fali, czyli surfing. Nie ma wspanialszego uczucia niż wynagrodzenie ogromnego wysiłku fizycznego i w moim przypadku także psychicznego, w postaci złapania idealnej fali! Ciężko mi było przełamać strach i spróbować. Jestem z siebie mega dumna, że się udało. Wstawanie przed wschodem słońca, walka z żywiołem, unikanie kolizji z innymi surferami, a to wszystko dla tego jednego momentu i wspaniałego uczucia bycia na fali!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”