Na Fali Górskich Przygód

Na Fali Górskich Przygód

"Być na fali" to dla mnie stan pełnej harmonii z przyrodą i własnym ciałem. Góry są moim miejscem, gdzie odnajduję spokój i siłę. Biegnąc po szlakach, słuchając szumu wiatru i podziwiając majestatyczne widoki, czuję, że jestem jednością z otaczającym światem. To uczucie beztroskiej lekkości i euforii, kiedy serce bije w rytm natury, a każdy krok jest jednym z tą falą, która niesie mnie do przodu. To wolność i przyjemność, której doświadczam na szczytach i w dolinach. "Być na fali" to żyć w zgodzie z naturą i nią się inspirować.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”