Na fali bycia sobą

Na fali bycia sobą

"Bycie na fali" określiłabym jako moment odczuwania harmonii między swoim wnętrzem a światem zewnętrznym. Stan, w którym autentyczność wypływa ze mnie niezależnie od tego, co się dzieje wokół. W takim stanie wszystko co się robi staje się czystym strumieniem energii, czy to są interakcje z innymi ludźmi, hobby, praca czy najlepiej - robienie tego co się kocha. Bycie "na fali" to manifestacja swojego prawdziwego ja i swojej prawdziwej siły. To działania z pasją, sercem i czystą swobodą, które wyzwalają jakąś przedziwną iskrę czasem nawet inspirującą innych.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”