Na fali adrenaliny czy spokoju…

Na fali adrenaliny czy spokoju…

Na fali adrenaliny czy spokoju? To są dwa określenia, które idealnie obrazują co to znaczy dla mnie na fali. W jednej chwili mogę płynąć na łódce daleko w morze, gdzie będę próbować najróżniejszych sztuczek i czerpać energię z tej jednej chwili, która może się już nigdy nie powtórzyć, ale istnieje też druga strona mojego „na fali”, kiedy to mogę się wyciszyć i płynąć pod wodą gdzie jest tak spokojnie, nic nas nie rozprasza, a tylko opływa nas woda. Czasem jest to jedyne miejsce żeby zebrać myśli. Być na fali to być w danym miejscu i czasie tylko dla siebie, swoich myśli i swojego najgłębszego ja.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”