Na falach życia

Na falach życia

"Być na fali" to według mnie odczuwać pod wpływem istnienia w odpowiednim dla siebie miejscu i czasie natchnienie, inspirację oraz motywację do stworzenia czegoś ponad swoje bariery i obawy.
Wówczas okazuje się, że stać nas na więcej niż nam się wydaje i że sami potrafimy siebie pozytywnie zaskoczyć.
Malując ten obraz w większym gronie podobnych do mnie "artystów" i przy dźwiękach muzyki czułam, że jestem na fali kreowania, budowania, odkrywania stylu i siebie, rozwijania talentu, który niezmiernie od dzieciństwa "nie poddaje się" i przypomina mi, bym "o niego" i siebie zadbała jak należy :)
A jednocześnie woda to mój żywioł, a wszelkie łodzie i deski uwiecznione w niej na zdjęciach czy obrazach wyglądają moim zdaniem- bajkowo :)
Tego dnia niepokojące emocje zamieniłam na przekór na kolorowe farby i zdecydowane pociągnięcia pędzla, tak jakbym próbowała wyjść z cienia, sprostać prawdziwej morskiej fali, opanować ją, dać się jej ponieść i namalować sobie lepszy fragment świata :)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”