N A F A L I NATURE ACT FAMILY ABLE LOVE INCREDIBLE

N A F A L I NATURE ACT FAMILY ABLE LOVE INCREDIBLE

N A F A L I NATURE ACT FAMILY ABLE LOVE INCREDIBLE Dla mnie "Na fali" to styl życia, wizja przyszłości, wspólne cele, rodzina. Prowadzimy z mężem firmę, gdzie woda jest nieodłącznym jej elementem, a hasło na fali może mieć dwojakie znaczenie ;), jednak... zawsze to pozytywne! W tym, co tworzymy - zwracamy uwagę na naturę i z nią współgramy. 🌱 Ważne jest dla nas ciągłe działanie, to znaczy, że cały czas chcemy iść z duchem czasu, rozwijać się i tworzyć, jednym słowem - działać 💪 Nasza firma jest firmą rodzinną, stworzyliśmy wszystko od 0. Podczas pracy zawsze pamiętamy, że Rodzina (najbliżsi) - są najważniejsi! Ale często zaznaczamy, że ludzie, których na swojej drodze spotykamy są super i często stają się częścią Naszej Familii 👨‍👩‍👧‍👧 "A" jak ABLE... i tu mam na myśli Bartka - mojego męża. To on jest największym zdolniachą, wymyśla, dostrzega, tworzy! 🛠️ Miłość - ona towarzyszy nam zawsze i wszędzie, i co tu dużo mówić... Bez niej by się nic nie udało, bo musi być miłość, żeby móc przezwyciężać różne przeciwności losu. ❤️ I "niesamowite" - tworzyć coś samemu. Chcesz, to znaczy możesz! Jeśli chcesz żyć z pasji i robić to, co kochasz to rób to! A wtedy nie będzie rzeczy niemożliwych.. To jest niesamowite! 🌊🌎 Tak. To dla mnie oznacza "Na fali" 🙌 N (NATURE) - natura a (ACT) - działanie f (FAMILY) - rodzina a (ABLE) - zdolny l (LOVE) - miłość i (INCREDIBLE) - niesamowite

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”