Momentum życia

Momentum życia

Czym jest dla mnie ,, Być na fali ” ? Myślę, że przede wszystkim życiem w zgodzie z własnym sobą i pasjami, które mnie motywują i nadają momentum. W życiu nie raz zaobserwowałem podobieństwa w moim ulubionym sporcie, a codziennym życiu. Raz wychodzimy z beczki cali, a kolejnym razem wsysa nas i oferuje wycieczkę turystyczną po lokalnej rafie. Koniec końców wypalamy nasze barki i wracamy na spota. Wbrew opinii, uważam, że ,, Być na fali ” to seria wzlotów i upadków, a nie pozbawionego wad i przeszkód życia. Oczywiście trzeba wspomnieć o najważniejszej postaci, która udostępnia nam kawałek siebie- Ziemi. Bez niej nie można by było czerpać radości z tych pasji i miejsc, które nadają nam sensu życia.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”